"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
esmaspäeviti kell 16-17 Lasnamäe linnaosa vanem jätkab telefonivastuvõtuga (0)
08. august 2022
Albert Truuväärt

Augustikuu esmaspäevadel vastab Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko Lasnamäe Linnaosa Valitsust puudutavatele küsimustele telefoni teel. Telefonivastuvõtule eelnevat registreerimist ei toimu.

„Arvestades seda, et eelmistel kuudel oli telefonivastuvõtu osas väga suur huvi, otsustasime jätkata sellega ka peale suvepuhkust. Vajadusel olen valmis inimestega endiselt kohtuma ka linnaosavalitsuse majas, selleks tuleb aga eelnevalt registreerida. Lisaks planeerime jätkata ka hoovikohtumistega,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko

Lasnamäe Linnaosa vanem Julianna Jurtšenko vastab Lasnamäe elanike küsimustele esmaspäeviti kell 16-17 telefonil 645 7780. Kui liin on hõivatud, palume mõne minuti pärast uuesti helistada.

Lasnamäe Linnaosa Valitsusele saab alati oma küsimusi esitada ka e-posti teel lasnamae@tallinnlv.ee, helistades infolauda 645 7700 või kirjutades Facebooki lehele https://www.facebook.com/Lasnamae.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.