"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Tallinna Rahvaülikool kutsub praktilisele kursusele „Digioskuste värskendamine, I osa“ (0)
08. august 2022

07. septembril alustab 5-osaline kursus, mille eesmärk on õppida tundma oma arvuti põhifunktsioone ja lihtsamaid interneti võimalusi, mida meil kõigil järjest rohkem igapäevaselt vaja läheb.

Nende hulka kuulub näiteks isikutuvastamise võimalustega tutvumine, eesti.ee kasutama õppimine, internetiturvalisus (andmed, küberturve), lisaks salasõnade kasutamine ja hoiustamine. Tutvutakse ka sotsiaalmeedia võimalustega ja nende kontode loomisega, samuti lähedastega ühenduse hoidmiseks erinevate tasuta suhtlusvõimalustega (Skype, Zoom jmt). Õpitakse ka e-poest toitu tellima ja e-kirju saatma jm.

Digioskuste koolitus toimub praktiliste töötubadena, kus on võimalik kõik asjad ise läbi proovida ja katsetada, vajadusel enda sülearvutiga.

Kursus toimub 07. september – 05. oktoober kolmapäeviti kell 18.00 – 19.30. Täpsem info ja kursusele registreerimine on leitav Tallinna Rahvaülikooli kodulehelt kultuur.ee või telefoni teel 5661 6435.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.