"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Esmaspäevani saab taotleda aasta viimaseid kultuurivaldkonna toetusi (0)
11. august 2022
Tallinna abilinnapea Kaarel Oja. Foto: Scanpix

Veel 15. augustini saavad Tallinnas tegutsevad kultuurikorraldajad esitada taotlusi sügis-talvel toimuvate muusika- ja kultuuriprojektide toetamiseks, mis on suunatud Tallinna kultuurikalendri rikastamiseks, kultuuri kättesaadavuse tõstmiseks ja kultuurisündmuste järjepidevuse tagamiseks.

Tallinn on 2021. aastast UNESCO muusikalinn, mistõttu on muusikasündmuste toetamiseks tänavu eraldi toetusmeede ning muude kultuurivaldkondade projektide toetamiseks teine.

„Pealinna kultuurikalender on sel suvel olnud erakordselt sündmusterohke ning pea kõikjale on jagunud ka publikut. Selleks, et kultuurikorraldajate hoog ei raugeks ka eeloleval sügis-talvisel perioodil, on mõeldud ka tänavune viimane Tallinna linna kultuurisündmuste taotlusvoor,“ sõnas abilinnapea Kaarel Oja.

Mittetulundustegevuse toetuse andmise korra ja toetuse määramise lisatingimustega saab tutvuda Tallinna kodulehel.Taotlus ning hiljem ka tegevus- ja kuluaruanne esitatakse iseteeninduskeskkonnakaudu. Iseteeninduskeskkonna kasutajatoe telefon on 640 4195.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.