"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Nahkhiirenäitus lõpetab ja -retked alustavad! (0)
12. august 2022
Foto Lennart Lennuk

Loodusmuuseum kuulutab välja ülipopulaarsed nahkhiireretked Kadrioru pargis! Retked toimuvad nii eesti (17.08, 30.08, 5.09) kui vene keeles (18.08, 19.08) ja osaleda saab vaid eelmüügist ostetud piletiga!

Nahkhiired elavad meie läheduses, aga ometi teame me neist väga vähe. Jalutuskäigul Kadrioru pargis õpime neid ööelanikke paremini tundma – saame teada, mida nad söövad, kus ennast varjavad ning kuidas nende hirmusarmsate tegelastega sõbralikult koos elada. Retk sobib hästi ka peredele.

Nahkhiirte tuvastamiseks võtame appi ultrahelidetektori, mis teeb inimkõrvale kuuldamatud nahkhiirte kõrged helid meile kuuldavaks ja aitab määrata ka liiki. Kaasa palume igaühel võtta pealamp või taskulamp, et nahkhiiri oleks kergem jälgida.

Eestikeelseid retki viib läbi bioloog Meriliis Kotkas, venekeelseid bioloog Jekaterina Pesotski.

Kõik retked toimuvad Kadrioru pargis ja algavad Peeter I majamuuseumi juurest (Mäekalda 2).

Kohtade arv on piiratud ja osaleda saab vaid eelmüügist ostetud piletiga, mille saad soetada Fienta piletimüügikeskkonnast.

Kuni 7. Septembrini saab sama piletiga külastada ka Eesti Loodusmuuseumit!

EESTIKEELSED retked toimuvad:

VENEKEELSED retked toimuvad:

Eesti Loodusmuuseum on üks populaarsemaid muuseume riigis, kus neid iga elaniku kohta on haruldaselt palju. Muuseumi eesmärk on koguda, säilitada ja vahendada kõike Eesti loodusesse puutuvat ning aidata kaasa uue loodusteadlikku põlvkonna kasvamisele.

Loodusmuuseumi ülimalt armastatud ajutine näitus “Hirmus armas nahkhiir” on nüüdseks lõppenud!

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.