"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Tallinnas sai kahes korteripõlengus viga kuus inimest (0)
15. august 2022
Foto: Scanpix

Ööl vastu pühapäeva puhkes tulekahju Tallinna kesklinnas asuvas kortermajas ning põlengus sai tervisekahjusti kokku kolm inimest, sealhulgas kaks last, vahendab BNS.

Kell 00.17 teatati tulekahjust Liivaoja tänaval, kus viiekordse elumaja kolmanda korruse korterist olid leegid väljas.

Päästjad lokaliseerisid tulekahju kell 00.30, misjärel anti kaks naaberkorteris viibinud naist tervisekontrolliks üle kiirabile, kellest üks toimetati haiglasse. Haiglasse tervisekontrolli toimetati ka kaks last.

Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Mustamäel sai korteripõlengus kolm inimest viga

Ööl vastu laupäeva puhkes Tallinnas Mustamäel ühes korrusmaja korteris tulekahju, milles sai tervisekahjustusi kolm inimest.

Kell 2.44 said päästjad väljakutse Mustamäe linnaosasse, kus Sõpruse puiesteel asuva üheksakordse elumaja kuuendal korrusel põles korter.

Päästjate saabudes põles korter lahtise leegiga ning üheskoos politseiga asuti esmalt inimesi evakueerima.

Kiirabi toimetas kaks inimest haiglasse ning kontrollis kohapeal ühe inimese tervisekahjustusi.

Päästemeeskond likvideeris tulekahju kell 5.04 ning selle tekkepõhjus on selgitamisel.

Päästjatel tuli aidata sügavasse kraavi libisenud vanurit

Maardus tuli päästjatel möödunud nädala lõpus aidata sügavasse kraavi libisenud vanurit, Rummus aga mäenõlval jalutades jalga vääanud naist.

Laupäeval kell 17.52 helistas hädaabinumbrile inimene, kes teatas, et peatas Maardus Tallinna-Narva maanteel teeservas oma auto, millest astus välja tema eakas ema, kes õnnetul kombel ligi kuue meetri sügavusele teekraavi libises. Kohale saabunud päästjad aitasid vanainimese nööripäästevarustust kasutades kraavist välja kella 18.13-ks ning kiirabi sekkumist ta õnneks ei vajanud, teatas Põhja päästekeskuse pressiesindaja BNS-ile.

Pühapäeval kell 15.30 sõitsid päästjad Lääne-Harju valda Rummu alevikku, kus naine oli jala välja väänanud ning ei saanud järsust mäenõlvast iseseisvalt alla tulla. Kohale saabunud päästjad üheskoos kiirabimeedikutega osutasid kannatanule kohapeal abi ning seejärel tõi päästemeeskond naise rullmattraamiga mäe otsast alla ja aitas kiirabiautosse.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.