"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Liiklusest kõrvaldati 134 sõidukijuhti, kes olid rooli keerama asudes juhtimiseks sobimatus seisundis (0)
16. august 2022
Foto: Liiklusjärelevalvekeskus

Reedel, laupäeval ja pühapäeval kõrvaldas politsei liiklusest 134 sõidukijuhti, kes olid rooli keerama asudes juhtimiseks sobimatus seisundis. Neist omakorda 30 juhi puhul oli kahtlus, et juht on tarvitanud eelnevalt narkootilisi aineid, kirjutas Liiklusjärelevalvekeskus.

Üldlevinud arvamus, et enamus „puhumisharjutustel“ ebaõnnestujatest on eelmisel õhtul joonud sauna kõrvale ühe õlle, ei pea kahjuks paika. „Jääknähtudega“ juhtide osakaal on sellel aastal ~25%. “Ka Sina saad aidata liiklust turvalisemaks muuta, ära luba alkoholi tarvitanud sõpra/tuttavat rooli. Turvaline liiklus algab just Sinust,” lisas Liiklusjärelevalvekeskus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.