"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
fotod ja video Täna avati Sitsi tänav, ühistransport läheb tavapärasele marsruudile üle alates 20. augustist (0)
19. august 2022

Abilinnapea Vladimir Sveti sõnul läbis Sitsi tänav uuenduskuuri, mille käigus ehitati välja ka maa all paiknev vee- ja kanalisatsioonitorustik. „Ehitus sai alguse möödunud aasta sügisel ning kogu selle aja jooksul on olnud liiklemine raskendatud nii Sitsi tänava elanikel kui kogu Põhja-Tallinnas,“ selgitas Svet.

Vaata galeriid (35)

“Täname kohalikke elanikke mõistava suhtumise eest,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

Sitsi tänava avasid lõbusa sõiduga piirkonna lasteaia lapsed üheskoos Tõnis Paalmega, kelle nimel on maailmarekord tagurpidi rulluisumaratonis.

Nii enne kui ka pärast pidulikku sõitu sai osaleda Rulluisukooli töötubades, mida juhendas maailmarekordi omanik Tõnis Paalme.

Suuremale osale liiklejatest avatakse Sitsi tänav 19. augustil pärast avamisüritust. Ühistransport läheb tavapärasele marsruudile üle alates 20. augustist. 

Sitsi tänava rekonstrueerimistööde käigus pandi Sõle ja Kopli tänavate vahelisel lõigul sõidu- ja kõnniteele uus asfalt ja taastati teekattemärgistus, vahetati välja äärekivid ning korrastati haljasala. Sitsi tänava ning Sõle ja Kopli tänavate ristmikel ehitatati välja ka vee- ja kanalisatsioonitorustik. 

Sitsi tänava rekonstrueerimistööde tellija on Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet. Projektdokumentatsiooni koostas T-Model OÜ ja ehitustöid teostas InfraRoad OÜ.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.