"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Kolmapäeval tuleb kuni 30 kraadi sooja, suplusvee temperatuuri maksimumid on jätkuvalt 20 kraadi ringis (0)
23. august 2022
Foto Aleksandr Gužov

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb kolmapäeval kuni 30 kraadi sooja. 

Öösel on laialdaselt selge, Lääne- ja Kagu-Eestis vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma, ühtlasi on äikeseoht. Paiguti tekib udu. Tuul on muutliku suunaga 1-7 m/s. Sooja on 15-21 kraadi. 

Peipsi järvel puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-7 m/s ja laine kõrgus on 0,3-0,7 meetrit. Kohati sajab hoovihma ja on äikeseoht. Nähtavus on enamasti hea. Sooja on 18-20 kraadi.

Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja on äikest. Tuul on muutliku suunaga ja puhub 1-7 m/s, äikese ajal on tugevaid puhanguid. Sooja on 25-30, saartel ja mandri lääneservas 20-24 kraadi.

Peipsi järvel puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-7 m/s ja laine kõrgus on 0,3-0,7 meetrit. Kohati sajab hoovihma ja on äikeseoht. Nähtavus on enamasti hea. Sooja on 24-26 kraadi. 

Suplusvee temperatuuri maksimumid on hooaja lõpuks jätkuvalt 20 kraadi ringis.

Ilmateenistuse andmetel on kõige soojem merevesi Narva-Jõesuu rannas 22,4 kraadiga. Siseveekogudest on kõige soojem veetemperatuur mõõdetud Emajões 22,5 kraadiga.

Madalaim veetemperatuur on mõõdetud meres Kundas, kus veesooja on 16,1 kraadi, ning siseveekogudest Lõve jões 13,5 kraadiga.

Ametlik suplushooaeg kestab 1. juunist kuni 31. augustini.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.