"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Harju Maakohus saatis Vanalinna Hariduskolleegiumi kojamehena töötanud pedofiili 9 aastaks vangi (1)
24. august 2022
Andres Kents. Foto: PPA

Harju maakohus mõistis kooli kojamehena töötanud  Andres Kentsi alla 10-aastaste laste seksuaalse väärkohtlemise eest pikaks ajaks vangi. Kohus karistas 58-aastast Kentsi üheksa-aastase vangistusega, vahendab BNS.

Mees kasutas ohvrite väärkohtlemiseks ära nii oma lähi- kui ka perekondlikke suhteid, aga ka tööalaseid kokkupuuteid lastega.

Süüdistuse järgi pani Kents ajavahemikul 2018 august kuni 2021 aprill erinevates kohtades nelja alla kümneaastase kannatanu suhtes toime erinevaid sugulise iseloomuga tegusid.

Kohtu hinnangul on Kentsi süü tõendatud nii kannatanute kui tunnistajate ütlustega ja eriti värvikaks tõendiks on jälitusprotokolli lisana esitatud videosalvestused.

Kergendavaid ja raskendavaid asjaolusid kohus ei tuvastanud. Kohtus mees oma süüd ei tunnistanud.

Menetluskuludena tuleb süüdimõistetul tasuda kokku 4064,28 eurot, mille saab tasuda ositi 12 kuu jooksul.

Kohtuotsus ei ole jõustunud ning selle saab vaidlustada Tallinna ringkonnakohtus 15 päeva jooksul.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

iirlane
15. sept. 2022 16:11
https://objektiiv.ee/meespedofiil-saadeti-inglismaal-naistevanglasse-kuna-ta-peab-end-naiseks/

Seotud artiklid