"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Lasnamäe päevade ajal saab koos kunstnikega luua tänavakunsti (0)
25. august 2022
Foto: Ilja Matusihis / foto on illustratiivne

“Viimastel ajal on tänu meie noortekeskuse meeskonnale ja vabatahtlikele Lasnamäe linnaossa tekkinud mitmeid supergraafikaid. Sellistel projektidel on väga oluline roll. Ühelt poolt annavad need noortele võimaluse tänavakunstiga tegelemiseks. Teiselt vähendavad kooskõlastamata graffiti tekkimist. Kolmandaks muudavad meie linnaruumi ilusamaks ja rõõmustavad meie elanikke,” ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. “Kindlasti jätkame me ka tulevikus selliste projektidega ja mitte ainult Lasnamäe päevade raames.”

Neljapäeval, 25. augustil kutsuvad Lasnamäe päevad ühisele supergraafika loomisele. Kõigil on võimalus anda oma panus ja luua midagi uut ja ilusat linnaruumi. Kahele täissoditud betoonseinale asukohaga Läänemere tee 31b, saab värskema ja ilusama ilme luua koos professionaalsete kunstnike ning vabatahtlikega. 

Lasnamäe Linnaosa Valitsus koos Lasnamäe Noortekeskusega kutsuvad tänavakunsti huvilisi osa võtma ja oma panust andma, et luua uus ja ilus tänavakunsti objekt. Üritus leiab aset 25.08 kell 14-21.00 ja toimub aadressil Läänemere tee 31b (Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi lähedal), kus on kaks täissoditud betoonseina. Kohapeal on olemas kõik materjalid ja vahendid, mida joonistamiseks võib vaja minna. Ühisjoonistamise päevaks on kunstnikud eelnevalt betoonseintele kandnud kontuurid ning huvilised saavad tulla värvima. 

Osalemine on tasuta, kuid selleks, et korraldajatel oleks parem ülevaade, kui palju on soovijaid supergraafika loomisest osavõtuks, palutakse huvilistel end registreerida aadressil https://forms.gle/nn3WkWxqRRjahx3r5 

Tallinna suurima linnaosa sünnipäeva ehk Lasnamäe päevad kestavad 28. augustini. Lasnamäe päevade programmi oma kodulehel: www.tallinn.ee/lasnamae ja oma FB lehel: https://www.facebook.com/Lasnamae

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.