"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Kesklinna viimane tantsutrenn püüab osalejarekordit (0)
26. august 2022
Foto Albert Truuväärt

Sel reedel toimus Reidi tee promenaadil Inglirannas viimane tasuta tantsutrenn. Kesklinna valitsus loodab, et selle suve viimasel tantsutrennil püstitatakse osalejarekord.

„Kutsume nii neid, kes salsa ja bachata samme juba eelmistes trennides usinalt harjutanud kui ka neid, kes ei ole varem tulla tihanud – aitame rekordi püstitada. Eesmärgiks on lausa 100 tantsijat. Mõnes trennis on osalenud umbes 70 tantsijat, seega ei ole püstitatud eesmärk ilmvõimatu – selle saavutamiseks vajame aga kõigi teie abi. Seega – kohtumiseni reedel kell 19 Inglirannas! Ühtlasi tõmbame viimase tantsutrenniga Kesklinna kogu väga tihedale ja mitmekülgsele trennisuvele joone alla,“ ütles linnaosa vanem Monika Haukanõmm.

„Huvi salsa ja bachata sammude õppimise vastu osutus niivõrd suureks, et otsustasime algul vaid juunikuusse plaanitud trennidega jätkata kuni augustikuu lõpuni ning viia nelja trenni asemel läbi tosin trenni,“ selgitas linnaosa vanem. „Seega need eriti tublid, kes kõik trennid kaasa teinud, on juba väga osavad tantsulõvid.“

Kesklinnas said huvilised suve kestel osaleda tasuta discgolfi, jooksu-, tantsu-, jooga-, enesekaitse- ja SUP-laua treeninguil. „Ka esialgu üksnes juulikuuse kavandatud joogatrenne otsustasime teha rohkearvulise osalejaskonna soovile vastu tulles plaanitust rohkem,“ lisas Haukanõmm.

Osalejad on positiivse aspektina maininud ka seda, et nii tantsu- kui ka joogatrennid ühendavad erinevaid põlvkondi – osalejate vanuseline spekter on väga lai.

Täpsem info Kesklinna valitsuse kodulehel https://www.tallinn.ee/et/kesklinn/kesklinna-urituste-kava.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.