"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Kristiine linnaosa kutsus kõiki linlasi lustakale Hoovikohvikute Päevale (0)
27. august 2022
Kristiine LOV

Laupäeval, 27. augustil toimus Kristiine Hoovikohvikute Päev, kus ligi nelikümmend erinäolist eraalgatuslikku ja vahvat kodukohvikut ootasid kõiki külla.  Mekkida sai maitsvaid roogasid ja nii mõneski kohvikus osaleda töötubades.

„Külastajate ja kristiinelaste jaoks on Hoovikohvikute Päev üks peresõbralik ürituse formaat, kus hubases ja mõnikord heas mõttes ootamatus keskkonnas saab sõpradega lobiseda ja lõbusalt aega veeta. Kaupleja jaoks aitab Hoovikohvikute Päev luua ja hoida kogukonnatunnet, annab talle ettevõtluskogemuse ning aitab ehk arendada oma kodukohviku kontseptsiooni järgnevateks aastateks,“ märgib Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe. Linnaosavanem lisab, et traditsioon kutsuti ellu 2017. aastal ning on näidanud kasvava populaarsuse trendi, rikastades nüüdseks juba kuuendat korda osalejate kogemustepagasit.

Lisainfot hoovikohvikutes pakutava ja asukohtade kohta leiab Kristiine linnaosa kodulehelt, sotsiaalmeediast või käesolevalt lingilt: shorturl.at/ehSUY

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.