"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Pääsküla raudteeülesõit suleti ajutiselt ümberehituseks (1)
29. august 2022
Foto: Scanpix / foto on illustratiivne

„Kuna Eesti Raudtee ehitab rongiliikluse parendamiseks välja Pääsküla ja Keila vahelist täiendavat rööpapaari, siis tööde käigus paigaldatakse ka ülesõidule teine paar rööpaid. Lisaks uuendatakse selle käigus ka foorisüsteeme,“ kommenteeris AS Eesti Raudtee ehitusteenistuse juht Riho Vjatkin.

Alates 28. august kell 8:00 kuni 31. august kell 22:00 suletakse autoliikluseks Tallinnas Pärnu maanteel asuv Pääsküla raudtee ülesõit. Sulgemine on vajalik selleks, et teostada sealse ülesõidu ümberehitus.

Autojuhtidelt palutakse olla tähelepanelik, jälgida infosilte ja kasutada raudtee ületamiseks Laagri ja Hiiu ülesõite. Eesti Raudtee vabandab töödest tingitud võimalike ebamugavuste pärast!

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Ülesõidud
24. aug. 2022 18:42
Rahumäe ülesõit tuleks uuesti avada Pärnu mnt ja 1 suunalisena - Selveri poolt tulles , parempööre Rahumäe teele - see oleks nii operatiivsõidukeile vajalik ja teistele liiklejatele, Nõmme ülesõidu koormuse vähendamine. Jalakäijate ületust see ei segaks ja rongi samuti - peatus on Rahumäel enne vana-suletud ülesõitu.