"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Kristiines toimub korteriühistute infotund korterelamu ehitamise ehitusseadustiku nõuete teemal (1)
31. august 2022
Foto: Kristiine LOV

Kolmapäeval, 31.augustil algusega kell 17 toimub Kristiine Linnaosa Valitsuses aadressil Metalli 5 I korruse saalis korteriühistute infotund, kus teemaks on „Ehitusseadustiku nõuetest korterelamus ehitamisel“.

Infotunnil esineb Tallinna Linnaplaneerimise Ameti ehitusosakonna ehitusprojektide peaspetsialist Catherine Vera Lavrik.

Infotund on suunatud korteriühistutele ning räägitakse lähemalt renoveerimisest ja ehitamisest korterelamus, vastatakse kuulajate küsimustele ning tutvustatakse uusi suundi ja toimunud muudatusi.

“On oluline, et kõik teaksid, millal vajame erinevaid lubasid ja millal on vaja tellida projekt. Samuti on paljude ehitustegevuslike nüansside puhul vajalikud kõigi korteriühistu kaasomanike nõusolekut väljendavad allkirjad –  mis need täpsemalt on, ka sellest räägime juba infotunnil,” selgitab Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe ning kutsub infotundi jälgima kas kohapeal või veebis, sest elanike poolt laekunud päringute põhjal võib arvata, et teemad on kõigi jaoks olulised.

Külalisesinemist on Facebookis võimalik otseülekande ajal ja hiljem sobival ajal ka järgi vaadata.

Kõik huvilised on oodatud esitama oma küsimusi. Palume saata need eelnevalt meiliaadressile: Liina.marrak@tallinnlv.ee

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

ehitaja
31. aug. 2022 14:57
https://www.delfi.ee/artikkel/67657469/riigikontroll-omavalitsused-ei-tohiks-ebaseaduslikku-ehitamist-taluda