"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Viimsi keskuse ringristmik avatakse neljapäeval liiklusele (1)
31. august 2022
Foto: Scanpix / foto on illustratiivne

1. septembril avatakse liiklusele rekonstrueeritud Viimsi keskuse ringristmik.Objekti lõplikuks valmimiseks tuleb veel ringteele paigaldada sõiduradasid eraldavad kivid, liikluskorraldusvahendid ja teekattemärgistus ning teostada tugipeenarde ehitus ja haljastustööd. Töövõtja on töödega graafikus ja objekt valmib oktoobri alguses.

Teedeprojekt OÜ poolt koostatud ehitusprojekti eesmärk on olemasoleva liiklusohtliku ringristmiku ümberehitamine, mis hõlmab endas ka tee katendi ja muldkeha remonti. Liiklusohutuse tõstmiseks korrigeeritakse ringristmiku geomeetriat ja rajatakse eraldatud sõiduradadega ringristmik. Ringristmiku ümberehitamise tulemusena paraneb liiklusohutus ja kasvab ristmiku läbilaskevõime.

Jätkuvate ehitustööde tõttu võiba tavapärane liiklus olla kohati häiritud. Tööde teostamise perioodil palume varuda liiklejatel aega ja kannatust ning võimalusel jätkuvalt kasutada Rohuneeme poole suundujatel ümbersõiduks Muuli teed ja Kaluri teed ning Randvere poole suundujatel Aiandi teed ja Lubja teed.

Täpsemat infot liikluskorralduste muudatuste kohta saab jälgida rakendusest www.tarktee.ee.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Ah victory
31. aug. 2022 10:16
Ummikusüvendaja saab valmis.