"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
video ja Galerii Haabersti linnaosa lastehommikute hooaja lõpetas Getter Jaani kontsert (0)
02. september 2022
Dmitri Povilaitis

Laupäeval, 3. septembril algusega kell 11.00 toimus Õismäe tiigi kaldal amfiteatris hooaja viimane lastehommik. Lastehommikul pakkus muusikalist meelelahutust Getter Jaani, toimuvad meisterdamise töötoad, sportlikud mängud ja lapselt lapsele laat.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et hooaja viimase lastehommikuga tähistatakse uue kooliaasta algust. „Lastehommikul esineb kontsertprogrammiga Getter Jaani, kohal on hiigelmullid, toimub plastiliinist kujukeste näitus ja õpituba, Nurmenuku raamatukogu meisterdamise töötuba, sportlikud mängud JC Auguri poolt ning lisaks esmakordselt ka lapselt lapsele laat,“ ütles linnaosavanem ning kutsus suuri ja väikeseid huvilisi nädalavahetusel Õismäe tiigi äärde.

Vaata galeriid (50)

„Lastehommiku raames toimuvale lapselt lapsele laadale on oodatud müüma ja kauplema kõik väikesed huvilised, kes soovivad oma kappidesse ja sahtlitesse ruumi teha. Laadale võib kauplema tulla oma poolt valmistatud ja meisterdatud põnevate asjadega või väikseks jäänud riietega, üleliigseks muutunud mänguasjadega ning muu sellise pudi-padiga, mis teisi lapsi rõõmustaks,“ rääkis Siljanov.

Soovist laadale kauplema tulla tuleb lapsevanematel eelnevalt teada anda e-posti aadressil sirli.grauberg@tallinnlv.ee või telefonil 53339084. Linnaosavalitsuse poolt jagatakse lastele oma kaupade väljapanekuks piknikutekid. Laat kestab orienteeruvalt 1,5 tundi ja on osavõtutasuta. Lapselt lapsele laat toimub kauplejate olemasolul. Lasehommikut korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus. Üritus on osalejatele tasuta

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.