"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
FOTOD Kristiine kutsus kooli alguse puhul Löwenruh' parki suurele rahvajooksule (0)
02. september 2022
Mats Õun

Laupäeval, 3. septembril algusega kell 11.00 toimus viies Kristiine Rahvajooks, mis pakkus kõigile võimalust sportlikult sisse juhatada uus kooliaasta. Võistluskeskus ning start ja finiš asusid traditsiooniliselt Löwenruh pargis.

Vaata galeriid (33)

Peale aastast pausi kutsus Kristiine Rahvajooks taas jooksusõpru Kristiine tänavatele jooksurõõmu nautima – lastejooks algas kell 11 ja täiskasvanute jooks kell 12.

Vaata galeriid (44)

„Kooliaasta alustamine rahvajooksuga on igati tervitatav. Kell 12 lähte saav 5. Kristiine Rahvajooks toimub kiirel jooksurajal ja preemia medal aitab nii noored kui vanad kindlasti kooliaasta alguses positiivsete emotsioonide lainele. Soovin edu kõigile osalejatele,“ kommenteeris jooksu peakorraldaja Urmo Raiend Stamina Spordiklubist rahvajooksu initsiatiivi.

Kristiine viienda rahvajooksu distantsi pikkuseks on täpselt 5 kilomeetrit ja läbida tuleb kaks 2,5 kilomeetrist ringi. Jookstakse Kristiine linnaosa tänavatel ning jooksuring kulgeb mööda Räägu ja Varese tänavat ja Linnu teed. Jooks algab ja lõpeb Löwenruh pargis (Mustamäe tee 59) Kullo kõrval. Kõik rahvajooksu lõpetajad saavad pärjatud 5.Kristiine Rahvajooksu osaleja medaliga. 

„Viiendat aastat toimuv rahvajooks on tervislik avapauk algavale õppeaastale kõigile lastele ja noortele. Täiskasvanute jooks koosneb kahest 2.5 kilomeetrisest ringist, mis on sobiv distants kõigile, nii suurematele jooksuharrastajatele kui ka algajatele. Jooksmine toob Kristiine tänavatele sporti juurde ja kulgeb mööda rohelist linnaosa. See on juba traditsioon ja ka edaspidi alustame kooliaega suure spordiüritusega,“ kutsub Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe veel viimaseid päevi jooksule registreeruma.

Kooliaasta alguse puhul avavad jooksupäeva lastejooksud, mis algavad kell 11. Osaleda saavad kuni 10-aastased poisid ja tüdrukud ning enda kirja panemine algab kell 10. Osalemine lastele tasuta.

Viies Kristiine Rahvajooksu stardib kell 12, numbrite väljastamine algab kell 10. Lastejooksu algus kell 11. Eelregistreerimine lõpeb 1. septembril.

Info ja registreerimine https://stamina.ee/et/kristiine/

Lisainfo – Kristiine Rahvajooks | Facebook

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.