"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Põhja-Tallinnas algab oktoobrikuu lõpuni kestev kvartalisiseste teede remont (0)
05. september 2022
Foto: Albert Truuväärt / foto on illustratiivne

„Oleme juba alustanud kvartalisiseste teede taastusremondiga Kristiines ja Nõmmel ning nüüd võtame ette mitmed objektid Põhja-Tallinnas. Kokku tehakse iga-aastase kvartalisiseste teede remondi käigus tänavu korda ligi 60 objekti üle linna ning peagi jõuab järg kätte ka teistes linnaosades,“ sõnas abilinnapea Vladimir Svet. 

Esmaspäeval, 5. septembril algavad Põhja-Tallinnas kvartalisiseste teede taastusremonttööd. Põhja-Tallinna linnaosa vanem Manuela Pihlap märkis, et esimeses järjekorras alustatakse ehitustöödega Kari tänaval, Sõle ja Randla tänava vahelisel lõigul ning seejärel Pelguranna kergliiklusteel, Sõle 72 esisel ja Maleva 18 kõnniteel.

„Taastusremonttööde käigus uuendatakse tänavate sõidu- ja kõnniteede asfaltkate, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised. Lisaks teostatakse ka puude hoolduslõikust ja haljastustöid,“ sõnas Pihlap.

Ehitustöid teostab AS TREF Nord ja tööde maksumuseks on 471 672 eurot koos käibemaksuga. Ehitustööde tähtaeg on 31. oktoober.

Liiklejatel palutakse järgida ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.