"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Indrek Tarand läks Tallinna Ühisgümnaasiumisse ajalooõpetajaks (1)
06. september 2022
Foto Scanpix

Hiljuti välisministeeriumist lahti lastud Indrek Tarand alustas tööd Tallinna ühisgümnaasiumis ajalooõpetajana, vahendab BNS.

Tarand, kes on olnud ajaloo-, ühiskonnaõpetuse ja inglise keele õpetaja Nõva põhikoolis, ise Postimehele Tallinna ühisgümnaasiumis tööle asumist kinnitada ei soovinud. Siiski seisab kooli kodulehel, et Tarand annab gümnaasiumiastmele tunde iga päev.

“Mina olen võtnud sellise seisukoha, et mina praegusel ajal ei anna enda kohta ühtegi kommentaari. Ei kinnita, ei lükka ümber – lihtsalt ei ütle mitte midagi! Ma olen tekitanud sellise olukorra endale, kus ma ei taha midagi öelda,” rääkis Tarand, kes on Tartu ülikoolis omandanud ajaloolase-ajalooõpetaja kutse.

Tallinna ühisgümnaasium ei ole Tarandi kohta Postimehele veel kommentaari andnud. 

Elu24 kirjutas augusti lõpus, et endine Euroopa Parlamendi saadik Indrek Tarand, kes pidi 1. augustist alustama Valgevene pealinnas Minskis tööd suursaatkonna asejuhina, viidi keset ööd Tallinnas välisministeeriumi hoone juurest politseiautoga ära. Tarandil tuvastati politsei teatel kriminaalne joove ja ta kõrvaldati juhtimiselt.

Välisministeerium algatas joobekahtlusega autoroolist kõrvaldatud Tarandi suhtes sisemenetluse ning lõpetas temaga töösuhte.  

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

alkohol ja pedagoogide väike palk ?
6. sept. 2022 20:49
nali või lollus? EnsV ajal saadeti karistuseks linnast välja tööle. Ka siin tuleb rakendada , ikakgi ei ole see esimene kord olla tähelepanu keskmes üllitistega