"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Väga menukaks osutunud Lasnamäe väärikate kinohommikud jätkuvad ka sügisel (0)
07. september 2022

“Tasuta kinohommikud on väga populaarsed meie linnaosa väärikas eas elanike seas. Linnaosa valitsuse jaoks on see üks võimalus pakkuda kohalikele elanikele kvaliteetset vaba aja veetmise võimalust. Kasvavatele hindadele vaatamata me jätkame selle projektiga ka sel sügisel,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Oktoobris ja novembris jätkub tasuta filmisari Lasnamäe eakatele, mis on mõeldud filmihuvilistele, kes soovivad näha suurel ekraanil viimase aja paremaid teoseid. Filmid linastuvad Ülemiste keskuse (Suur-Sõjamäe 4) II korrusel asuvas Apollo kinos. Lasnamäelt saab sihtkohta bussidega nr 7, 49 ja 65.

Filmilinastused toimuvad kaks korda kuus. Filmid on varustatud eesti- ja venekeelsete subtiitritega.

Järgmised linastused:

11.oktoobril kell 11 ajalooline draama „Apteeker Melchior: Viirastus“.

25.oktoobril kell 11 komöödia „Pilet paradiisi“.

8. novembril kell 11 draama „Kalev“.

22.novembril kell 11 ajalooline draama „Apteeker Melchior: Timuka tütar“.

NB! Palume eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud. Tasuta koha saalis tagab helistamine telefonil 6457702.

Kohale oodatakse 15 minutit enne filmi algust koos isikut tõendava dokumendiga.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.