"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
12.-18. september Algas küsitlus uute jalgratta hoiukohtade määramiseks Lasnamäel (0)
12. september 2022
Foto: Lasnamäe LOV

Lasnamäe linnaosa valitsus viib 12.- 18. septembrini läbi küsitluse, mille eesmärk on välja selgitada, kus Lasnamäe piirkondades on enim puudus jalgratta hoiukohtadest.

„Igapäevane jalgrattasõit on elanike seas muutunud aasta- aastalt aina populaarsemaks. Tallinn soovib muuta omalt poolt jalgratturite elu võimalikult turvaliseks ja mugavaks.

Seetõttu on oluline saada värsket infot, kus on suurim puudus jalgrattaparklatest Lasnamäel. Võimalusel soovime juba sel aastal paigaldada uued jalgrattahoidjad linnaosa territooriumile,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Küsitlusel saab osaleda järgmiselt:

Soove põhjendades tuleb tuua välja konkreetne piirkond või asukoht, kus peaks asuma uus jalgrattahoidja.

Lasnamäe linnaosa valitsus saab paigaldada uusi rattahoidjaid vaid linnamaale, kus on olemas vastavad tingimused. Erakinnistute puhul võtab linnaosa valitsus elanike vajadused teadmiseks edastades informatsiooni vastava kinnistu omanikule. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.