"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Vaata Kadrioru pargi Pillapalu platsi teed läbisid uuenduskuuri (0)
13. september 2022

Kadrioru pargis lõppesid Pillapalu platsi tee ja Pillapalu platsi diagonaaltee ning teede ääres asuvate pingitaskute taastusremonttööd.

„Vahetult enne Valgus Kõnnib festivali värskendasime Kadriorus pargiteid ja nende kõrval asuvaid pingitaskuid. Loodan, et ilusad sügisilmad ja peagi algav valgusfestival toovad Tallinna esindusparki tuhandeid jalutajaid,“ ütles abilinnapea Vladimir Svet

Taastusremondi käigus uuendati pargiteede liiv- ja killustikalus ning paigaldati uus graniitsõelmetest katendikiht. Sama tehti ka Pillapalu platsi tee ja Pillapalu platsi diagonaaltee äärsete pingitaskutega.

Tööd tellis Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet ja teostas Altos Teed OÜ. Tööde lepinguline maksumus koos käibemaksuga oli veidi üle 77 300 euro. 

Tänavune Valgus Kõnnib festival „Öös on lugusid“ avatakse neljapäeval, 15. septembril kell 20.30 Kadriorus Luigetiigi ääres.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.