"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
20. oktoobrini Teisipäevast saab esitada lugusid Eesti Laulu konkursile (0)
13. september 2022
Foto Scanpix

Alates teisipäevast on avatud 2023. aasta Eesti Laulu konkurss, kuhu saab lugusid esitada kuni 20. oktoobrini. 

Eesti Laulu konkursil võivad osaleda autorid ja autorite kollektiivid, kes on Eesti kodanikud, välismaalasest Eesti residendid või mitteresidendid. Laulul võib olla Eesti kodanikest ja residendist autoritele lisaks üks mitteresidendist autor. Ka laulude esitaja(d) võivad olla Eesti kodanikud, residendid või mitteresidendid. Nii esitajate kui autorite puhul kehtib kuni viie laulu põhimõte.

Eesti Laul 2023 konkursile saab lugusid esitada kuni 20. oktoobrini, tähtaeg on kell 12 päeval. Professionaalidest koosnev eelžürii valib esitatud lugude seast välja 20 laulu, mille avalik esmaesitlus toimub detsembri alguses. Eesti Laulu poolfinaalid toimuvad 12. ja 14. jaanuaril, finaal leiab aset 11. veebruaril. 

Konkursil osalemise tasu on kuni 17. oktoobrini 50 eurot eestikeelse loo eest ning 100 eurot võõrkeelse või mitmekeelse laulu eest. Konkursi lõpufaasis osalustasud kahekordistuvad ja on vastavalt 100 ning 200 eurot. Laul koos muu reglemendis loetletud materjaliga tuleb üleslaadida ERR-i veebikeskkonda eestilaul.ee.

“Eesti Laul 2022” täismahus reglement ja osalemiseks vajalik info on olemas Eesti Rahvusringhäälingu veebikeskkonnas www.eestilaul.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.