"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäe Sotsiaalkeskus pakub sügisel laia tegevusspektrit keelekursustest toolivõimlemise, jooga ja karaokeni (0)
15. september 2022
Foto: Albert Truuväärt / foto on illustratiivne

„Kuigi Lasnamäe Sotsiaalkeskuse uue hoone ehitus veel kestab, käib aktiivne tegevus asenduspinnal aadressil Punane 36. Sügishooajal pakub keskus külalistele erinevaid tegevusi nende soovidele vastavalt,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Septembrist alates käib Lasnamäe Sotsiaalkeskuses taas vilgas huviala tegevus. Toimuvad eesti-, inglise ja saksa keele õppetunnid. Viiakse läbi kunsti, käsitöö, linedance ja toolivõimlemise tunde.

Saab osaleda nii liikumisteraapias kui ka mälutreeningu harjutustes. Pärast suve tegutseb taas käsikellade ansambel ja naismuusika kollektiiv Hõbelõng. Septembri teisel poolel alustab karaoke klubi ja oktoobris jooga.

Kuigi ehitustööd võtavad rohkem aega kui esialgu oli planeeritud, peaks Jurtšenko sõnul Sotsiaalkeskuse uus hoone tuleva aasta jaanuariks valmis saama.

Huviringide kohta saab infot kodulehelt  https://lsk.ee/paevakeskuseteenus/huviringid/. Huviringides osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine kohapeal Punane 36, telefonidel 621 8998 ja 5301 0410 või e-posti aadressil:  Meeme.Kudu@lsk.ee

Huviringide tegevusele lisaks korraldab Lasnamäe Sotsiaalkeskus ka põnevaid väljasõite.

Järgmised väljasõidud toimuvad:

28. september ekskursioon Rakverre ja Aqva Spa külastus. Hind 55 eurot.

18.-19. oktoober ekskursioon Pärnusse ja ESTONIA Medical Spa külastus. Hind 115 eurot.

Ka väljasõitudel osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida kohapeal Punane 36, telefonidel 621 8998 ja 5301 0410 või e-posti aadressil:  Meeme.Kudu@lsk.ee. Erinevate väljasõitude kohta leiab infot siit: https://lsk.ee/teatrid-ja-ekskursioonid/

Lasnamäe Sotsiaalkeskus on linnaosa valitsuse hallatav asutus, kus töötab üle 60 inimese. Hetkel käib uue Sotsiaalkeskuse hoone ehitus ning teenuseid osutatakse mitmes ajutises asukohas üle Lasnamäe linnaosa. Sotsiaalkeskuse huviringid toimuvad kuni uue hoone valmimiseni aadressil Punane 36. Lasnamäe Sotsiaalkeskus on avatud E-N 9.00-17.00 ja R 9.00-16.00.

Sotsiaalkeskuse uus maja kerkib vanale asukohale, aadressile Killustiku 16. Kahekorruselisse hoonesse tuleb suur saal, mis on mõeldud kasutamiseks kõikidele sihtrühmadele. Hoone keldrikorrusele tulevad jõusaal, pesuköök ning abi- ja tehnoruumid.

Esimesele korrusele luuakse valdavalt seenioridele mõeldud ruumid koos õppeklasside, massaažitoa ja muu sisuga.

Teisele korrusele planeeritakse ruume lastele koos õppeklasside, mängimistoa, psühholoogi kabineti ja muu sisuga.

Hoone taga asuv õueala ehitatakse klientidele. Seal hakkavad paiknema trenažöörid eakatele, laste mänguväljak ja tulevad veel lisategevuse võimalused.

Hoone esine luuakse avatud rohealaks, mida saavad kasutada ka kohalikud elanikud.

Ehitustöid teostab Eviko AS.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.