"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
fotod Täna avati remondikuuri läbinud Lasnamäe Ökosaun (0)
20. september 2022
Lasnamäe Ökosaun. Foto: Lasnamäe LOV

„Lisaks remonttöödele vaadati üle ja muudeti sauna hooldusskeeme, millega pikeneb edaspidi sauna inventari eluiga. Kuna sauna remonttöödeks sulgemine selle kasutamise tippajal ei olnud mõistlik, viisime need läbi praegu. Pärast uuenduskuuri läbinud sauna taasavamist klientidele saame keskenduda taas sauna personaliküsimustele,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Alates tänasest on Lasnamäe Ökosaun pärast läbiviidud remonttöid taas avatud. Remonttööde käigus vahetati plaadid saunaruumides nii põrandatel kui seintel. Uuendati puidust istmeid eesruumides ja leiliruumis. Vahetati välja lae paneelid ja keris naiste poolel. Viidi läbi ventilatsiooni süsteemide audit.

Seoses sauna endise juhi pensionile jäämisega täidab sauna direktori ülesandeid Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Ilja Šnitko, kes igapäevaselt tegeleb Lasnamäe linnaosas linnamajanduslike küsimustega.

Lasnamäe linnaosa saun on saanud populaarseks lõõgastumiskohaks mitte ainult eakatele, vaid ka noorematele inimestele. Tegemist on omanäolise saunaga terves Tallinna linnaruumis. Lasnamäe Sauna katuse all on eraldi meeste-ja eraldi naistesaun, tunnidušš ja kvalifitseeritud spetsialistidega ilusalong. Nii meeste-, kui naistesauna ruumides on kaks sauna: suur ja mõnus vihusaun ning hingamisteid tervendav aurusaun. Pärast korraliku leili on võimalus minna mugavate istepinkidega varustatud suletud väliterrassile, kuhu pääseb otse pesemisruumist – tõeliselt õige koht, kus lasta kehal lõõgastuda ja hingata värsket õhku.

Pesemisruum on varustatud duššide, istepinkide ja veekraanidega. Karastatud inimestele on aga pakkuda ekstreemdušši. Oma riideid iga saunaline saab hoida oma riietuskapis. Kogu saunakompleks on adapteeritud ka piiratud liikumisvõimega inimestele – avarad sissepääsud riietus-, wc- ja ka saunaruumidesse.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.