"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Botaanikaaia loodusring "Looduslaps" alustab 12. oktoobril (0)
21. september 2022
Laste huviring "Looduslaps" botaanikaaias. Juhendaja Tiia Jaanus. Foto: Scanpix

“Botaanikaaias on tore jälgida kodumaist loodust, avastada eksootiliste taimede maailma ning teha tutvust aedade ja parkide asukatega. Loodus pakub võimalusi mängimiseks ja meisterdamiseks. Sügisel õpime botaanikaaia õpperadadel tundma Eesti looduslikke taimi. Meelteaias tutvume põnevate toidu- ja ravimtaimedega ning pargis sügisvärvides puude ja põõsastega,” kirjeldas loodusringi juhendaja, Tallinna Botaanikaaia metoodik Tiia Jaanus.

Botaanikaaed kutsub loodushuvilisi 2.-5. klassi lapsi osalema põnevates taimemaailma tutvustavates tegevustes. Esimene kokkusaamine on 12. oktoobril kell 16.00.

Talvekuudel uuritakse kasvuhoonetes eksootilisi troopikataimi ja saadakse teada, millised taimed kasvavad vihmametsas ja kõrbes, kuidas neid taimi kasutatakse.

“Uurime taimi mikroskoobi all ja jõulude eel ühendame looduse ja loomingu. Õpime märkama talvise looduse võlu ja kevadel jälgime looduse arengut pungade paisumisest ja esimeste õite puhkemisest kuni värvirikka õiekülluseni. Külvame mulda erinevaid seemneid ja uurime, mis toimub kevadel aias;” kirjeldas Jaanus.

Looduskool toimub alates 12. oktoobrist igal kolmapäeval kell 16.00-17.30 Tallinna Botaanikaaias aadressil Kloostrimetsa tee 52. Looduskooli osalustasu on 10 eurot kuus. Eelregistreerimine aadressil https://bit.ly/looduslaps

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.