"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
Lasnamäel algab kvartalisiseste teede taastusremont (0)
23. september 2022
Foto Ilja Matusihis

„Pea kõigis Tallinna linnaosades on juba alanud kvartalisiseste teede taastusremont ja nüüd võtame ette mitmed objektid Lasnamäel. Kokku tehakse iga-aastase kvartalisiseste teede remondi käigus tänavu korda ligi 60 objekti üle linna ning peagi jõutakse tööjärjega ka ülejäänud linnaosadesse,“ sõnas abilinnapea Vladimir Svet.

„Sel aastal tehakse Lasnamäel taastusremondi käigus korda üle 10 kõnnitee ja tänavalõigu. Alustame töödega 26. septembril Katleri parklas ning seejärel liigume edasi. Palume ohutuse tagamiseks jälgida ajutisi liikluskorraldusmärke ning vabandame ajutiste ebamugavuste pärast tee remonditööde ajal,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Esmaspäeval alustatakse Lasnamäe linnaosas kvartalisiseste teede taastusremonttöödega.

Taastusremonttööde käigus uuendatakse tänavate sõidu- ja kõnniteede asfaltkate, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ning korrastatakse töömaale jäävad kaevupäised. Lisaks teostatakse puude hoolduslõikust ja haljastustöid.

Tänavuse aasta ehitustööde mahtu kuulub ka parkimiskohtade rajamine vastavalt projektdokumentatsioonile Vilisuu 5 kinnistuvälisel osal ja Katleri parklas.

Esimeses järjekorras alustatakse ehitustöödega Katleri parklas ja Vilisuu 5 kinnistuvälisel osal. Taastusremonttöid tehakse veel Ümera 14-28-10-18 piirkonnas, Paekaare 28 ja 38 vahelise sisehoovi kõnniteedel, Paekaare 22-20-55 tagustel kõnniteedel, Moskva puiestee ja Kivila 15-17-21 vahelisele alale jäävatel kõnniteedel kuni Linnamäe tee kõnniteeni, Kalevipoja tänava ja Smuuli tee vahelise ala kõnniteedel, Vikerlase 13 sõiduteel, parklas ja kõnniteel, Vikerlase 15 tagusel kõnniteel ja Liikuri 16 esisel sõiduteel.

Ehitustöid teostab InfraRoad OÜ ja tööde maksumus on 1 100 000 eurot. Ehitustööde tähtaeg on detsember 2022.

Liiklejatel palutakse järgida objekti ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.