"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
tööpäevadel kell 12–17 Tallinna elanikud saavad jätkuvalt tasuta õigusabi (0)
26. september 2022
Foto: Pixabay

Eesti Juristide Liit jätkab kuni 9. detsembrini 2022 Tallinnas tasuta õigusabi osutamist kontaktivabalt e-posti ja telefoni teel.

Nõustamisele kaastakse Eesti ülikoolide õigustudengid ja vabatahtlikud. Kohtu- või kohtuväliseid dokumente, avaldusi või muid nõudeid nõustamisel ei koostata.

Tasuta õigusabi saab tööpäevadel kell 12–17 kas telefonidelt 631 3002, 644 9501 ja 631 4466 või e-posti teel ejl@juristideliit.ee.

Eesti Juristide Liidu ja Lasnamäe Linnaosa Valitsuse vahel sõlmitud koostöölepingu järgi alustavad õigustudengid Lasnamäe Linnaosa Valitsuses tasuta õigusabi osutamist personaalse vastuvõtu näol. Vastuvõtt toimub neljapäeviti kell 13–17 Lasnamäe Linnaosa Valitsuse 3. korrusel, aadressil Pallasti 54.

Täpsemat infot Õigusapteekide ja õigusabi andmise kohta saab Eesti Juristide Liidu kodulehelt www.juristideliit.ee, EJL Facebookist või telefonilt 631 3002.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.