"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
laupäeval kell 14 Tallinna Politseiorkester ja Tanja Mihhailova-Saar annavad muusikapäeval tasuta ühiskontserdi (0)
27. september 2022
Tanja Mihhailova-Saar. Foto: Albert Truuväärt

„Püüame Lasnamäel meeles pidada kõiki olulisi päevi pakkudes elanikele kultuurilisi elamusi. Sel korral tähistame suure kontserdiga koguni kolme meie jaoks olulist tähtpäeva. Kuna Lindakivi kultuurikeskuse saalis on kohtade arv piiratud, siis palume üritusele pääsemiseks elanikel aegsasti endale tasuta piletid enda jaoks mugavamas kohas välja võtta,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.  

Laupäeval, 1. oktoobril toimub Lasnamäel Lindakivi kultuurikeskuses tasuta kontsert, mis on pühendatud Rahvusvahelisele muusikapäevale, Eakate päevale ja Omavalitsuspäevale. Nimetatud tähtpäevade väärtustamiseks toimub iga- aastaselt Lasnamäel tasuta kontsert, kus seekord astuvad lavalaudadel üles Tallinna Politseiorkester dirigent Siim Aimla juhendamisel ning solistina Tanja Mihhailova-Saar.

Lasnamäe linnaosa valitsus korraldab üritust koostöös Lindakivi kultuurikeskuse ja Lasnamäe sotsiaalkeskusega.

„Alates 1990. aastast tähistatakse esimesel oktoobril ÜRO Peaassamblee initsiatiivil üle maailma eakate päeva.  Päeva eesmärk on meeles pidada eakaid inimesi ning tunnustada nende panust ühiskonda. Lasnamäe sotsiaalkeskuse tegevus on suures osas suunatud just eakatele inimestele, „ ütles Lasnamäe sotsiaalkeskuse juhataja Ivika Kärner.

„Märkamaks muusikute ja muusika olulisust meie igapäevaelus tähistatakse alates 1975. aastast 1. oktoobril üle maailma rahvusvahelist muusikapäeva, mille puhul on kultuurikeskus Lindakivi igal aastal korraldanud Lasnamäe rahvale tasuta kontserdi,“ märkis kultuurikeskuse Lindakivi direktor Marko Lõhmus.

Kontsert algab kl 14.00. 

NB! Piiratud kohtade arvu tõttu pääseb kontserdile üksnes tasuta piletiga, mida saab lunastada alates tänasest Lasnamäe linnaosa valitsuse infolauast (Pallasti 54), Lasnamäe Sotsiaalkeskusest (Punane 36) ja Lindakivi kultuurikeskusest (Koorti 22). 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.