"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
vaata skeemi Raudteeülesõidu ehitus muudab ajutiselt bussiliini nr 27 liikumisteed (0)
28. september 2022
Foto Ilja Matusihis

Laagri raudteeülesõidul toimuvate ehitustööde tõttu muudetakse alates 29.09 päeva algusest kuni 04.10 päeva lõpuni ajutiselt bussiliini 27 liikumisteed.

Bussiliini nr 27 ajutine liikumistee

Ümberkorralduse tulemusel kulgeb bussiliini nr 27 liikumistee Laagri aleviku suunal mööda Pärnu maanteed, Rohula tänavat, Pilliroo tänavat, Möldre teed, Sae tänavat, Männimetsa teed, Veskitammi tänavat ja Vae tänavat. Lõpp-peatus tehakse Vae tänaval Laagri aleviku peatuses (bussiliini nr 20A peatus). Liikumistee Harku järve suunal kulgeb järgmiselt: Vae tänav, Veskitammi tänav, Männimetsa tee, Sae tänav, Möldre tee, Pilliroo tänav, Rohula tänav, Pärnu maantee. Ajutine algpeatus tehakse Vae tänaval, peatuses Laagri alevik (bussiliini nr 20A peatus).

Bussiliini kasutajatel tasub tähele panna, et Laagri aleviku ja Vana-Pääsküla piirkonnas teenindatakse sõitjaid tavapärasest vastupidisel sõidusuunal.

Mõlemal sõidusuunal jäävad ära järgmised peatused: Pärnu maantee, Vana-Pääsküla, Sillaotsa, Rahnu, Nõlvaku ja Laagri alevik (Veskitammi tänaval).

Tallinna transpordiamet vabandab võimalike ebamugavuste pärast ja soovitab jälgida sõiduplaanide infot aadressil transport.tallinn.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.