"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Ukraina sõjapõgenike abistamiseks mõeldud Nõmme kogumispunkt lõpetab tegevuse (1)
28. september 2022
Foto: Nõmme LOV

„Eelmisel nädalal saadeti üks autotäis esmatarbekaupasid otse Ukrainasse. Samasugune plaan on ka kõigi ülejäänud annetustega, mis siin Eestis sõjapõgenike seas kasutust ei leia, kuid mille järele on otsene vajadus Ukrainas,“ rääkis Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri, kes tänas kõiki Nõmme elanikke, kümned vabatahtlikke ja Nõmme linnaosa valitsuse töötajaid, kes on alates märtsikuu algusest abivajajaid esmavajalikuga varustanud.

Alates 1. oktoobrist lõpetab Nõmme linnaosa valitsuse keldrikorrusel asuv Ukraina sõjapõgenike abistamiseks mõeldud annetuste kogumis- ja jaotuspunkti oma seitse kuud kestnud tegevuse.

Nõmme linnaosa valitsuses (Valdeku 13) tegutsev kogumis- ja jaotuspunkt on mõeldud Ukraina sõjapõgenikele esmavajaliku soetamiseks. Sel reedel, 30. septembril on kogumispunkt avatud viimast päeva kell 10.00-16.00. Alates 1. oktoobrist on kogumispunkt suletud ning Nõmme linnaosa valitsuses enam annetusi vastu ei võeta.

Edaspidi on võimalik annetusi viia Punase Ristiku taaskasutuspoodi (Kadaka tee 54a). Sealt saavad kõik need Ukraina sõjapõgenikud asju tasuta, kelle abivajadus on aadressil Niine 2 asuvas põgenikekeskuses hinnatud. Samuti võib annetusi viia Aarete Laeka sorteerimiskeskusesse (Madala 3) ja Dushka Cosmetics kauplusesse (Kopli 70A), mis tegutseb kogumis- ja jaotuspunktina.

Kõik kogumispunkti alles jäänud esemed toimetatakse Eesti Punasele Ristile või otse Ukrainasse.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

linna elanik
29. sept. 2022 20:32
Aitäh Küllike Tammarule, ilma kelleta see kogumispunkt ei oleks toiminud nii hästi ja nii kaua!