"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Nõmme kvartalisiseste teede taastusremont on jõudnud lõpusirgele (0)
04. oktoober 2022
Foto: Nõmme LOV

Alates 5. oktoobrist alustatakse Nõmme linnaosas kvartalisiseste ehitustöödega Õnne, Kiige, Liiva ja Rohelisel tänaval.  

Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri sõnul alustati Nõmmel taastusremonttöödega juba augusti keskpaigas lastesõim Mõmmiku hoovialal, et seal enne uut õppeaastat töödega valmis saada. „Praeguseks on lõppenud tööd ka Künka ja Kuival tänaval. Oktoobri- ja novembrikuu jooksul tehakse seal veel haljastustöid ning seejärel saame juba talvele vastu minna,“ selgitas Kuri.

Õnne, Kiige, Liiva ja Rohelise tänava taastusremondiga seoses on tööde piirkonnas 5.-21. oktoobrini liiklus häiritud. Tänavatega piirnevatele kinnistutele võimaldatakse ligipääs kogu ehitusperioodi jooksul. Tööde käigus uuendatakse sõidu- ja kõnniteede asfaltkate, vahetatakse välja katkised äärekivid ning korrastatakse kaevupäised. Samuti tehakse puude hoolduslõikust ja haljastustöid. Ehitusega kaasneb paratamatult müra ja tolm, mille tekkimist proovib tööde teostaja minimaliseerida.

Liiklejatel palutakse järgida ajutist liikluskorraldust ja linnaosa valitsus vabandab ebamugavuste pärast tööde ajal.

Ehitustöid teeb Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel Verston OÜ ja nende maksumus on 263 658 eurot. Tööde lepinguline tähtaeg on oktoober 2022.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.