"Kohalik ajakirjandus peab toimima kui demokraatia tugisammas – pakkuma kohalikele elanikele põhjalikku ülevaadet valitsuskorraldusest ja majandusvõimu toimetamisest, et nad saaks kodanikena valimistel informeeritud otsuseid teha."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Pirita õnnitles õpetajate päeva puhul haridustöötajaid (0)
05. oktoober 2022
Foto: Pirita LOV

„Õpetaja rolli ühiskonnas on raske üle hinnata. Töö, mida lasteaedades ja koolides tehakse, on keeruline, kuid tänuväärne. Vastupidiselt visalt levivale arvamusele ei ole õpetaja klienditeenindaja. Õpetaja on parimal juhul eeskujuks, kes võib lapse elule anda sisu ja suuna, mis aitab tal saada paremaks inimeseks. Aitäh hindamatu panuse eest tulevikku,“ ütles Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit.

Täna tähistatava õpetajate päeva puhul viis Pirita linnaosa valitsus kõikidesse linnaosa koolidesse ja lasteaedadesse kingituseks maitsva tordi.

Pirita linnaosas asub kuus haridusasutust: Merivälja lasteaed, Pirita Kose lasteaed, Pirita lasteaed, Padriku lasteaed, Merivälja kool ja Pirita majandusgümnaasium.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.