"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäel saab täna tasuta abi juriidiliste probleemide lahendamiseks (0)
27. oktoober 2022
Foto: Pixabay

HUGO.legal õigusbüroo ja Tallinna linna eestvedamisel toimub Lasnamäel neljapäeval, 27. oktoobril tasuta õigusnõustamise päev. Eelnev registreerimine nõustamisele ei ole vajalik.

„Oleme septembrist avanud meie majas iganädalase õigusnõustamise, mis on olnud elanike seas ülipopulaarne ja kindlasti jätkub. Sel neljapäeval toimub aga suur õigusnõustamise päev, mille raames võtavad meie majas vastu erinevate valdkondade juristid“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Nõustamisel on võimalik tasuta õigusabi saada võlaõiguse, perekonnaõiguse, asjaõiguse, pärimisõiguse, tööõiguse, täitemenetlusõiguse, pankrotiõiguse ja korteriühistu õiguse valdkonda jäävate küsimuste osas. Samuti saab infopäeval teavet riigi toel osutatava soodustingimustel õigusabi ning edasiste nõustamise võimaluste kohta.

Tasuta õigusabi annavad kvalifitseeritud spetsialistid. Õigusnõustajad annavad õigusabi eesti ja vene keeles. Soovi korral saab nõustamisele eelregistreerida telefonil +372 688 0400, kuid eelnev registreerimine ei ole kohustuslik.

Nõustamine toimub neljapäeval, 27. oktoobril kell 9.00-18.00 Lasnamäe Linnaosa Valitsuses (Pallasti 54).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.