"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Pirita linnaosa valitsus jagab libedusetõrjeks graniitsõelmeid (1)
14. november 2022

Alates tänasest, 14. novembrist jagab Pirita linnaosa valitsus libedusetõrjeks graniitsõelmeid. Tasuta sõelmeid saavad nii erakinnistute omanikud kui korteriühistud – iga kinnistu kohta üks kott (25 kg). 

Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit usub, et talvistes tingimustes ohutu liiklemise tagamiseks on seesugune aktsioon ülimalt vajalik. „Pilk ilmaprognoosi näitab, et peagi on mõistlik olla valmis külmakraadide tulekuks, millega kaasnevad paratamatult lumi ja libedus. Sellest lähtuvalt oleme alustanud tasuta graniitsõelmete jagamist linnaosa majaomanikele ja korteriühistutele,“ sõnas Saarniit. „Tagame võimaluse tulla sõelmetele järgi enam kui kuu aja jooksul, et keegi soovijatest vajalikust abivahendist ilma ei jääks. Usun, et ühises koostöös suudame ka sel talvel kindlustada jalakäijatele tänavatel ohutu liikumise.“

Sõelmeid väljastatakse alates 14. novembrist kuni 16. detsembrini ja koti saab kätte linnaosavalitsusest Kloostri tee 6 esmaspäeviti kl 15–18 või neljapäeviti kl 10–12.

Rohkem infot Pirita linnaosa valitsuse linnamajanduse osakonnast telefonil 645 7616 (Ülle Vunk).

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

tallinnast
15. nov. 2022 09:54
Kas tõesti ei saa seda ühte kotti kinnistule ühise transpordiga kohale toimetada? Milline töö , raha ja summarne ajakulu, kui igaüks hakkab transporti organiseerima? Milline keskkonna jalajälg sellisel korraldusel või korraldamatusel?