"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Pirita Linnaosa Valitsus korraldab täna korteriühistute infotunni (0)
15. november 2022
Foto Pirita LOV

Pirita Linnaosa Valitsus korraldab ülevaatliku kohtumise linnaosa korteriühistutele, kus käsitletakse turvalisuse, kriisideks valmisoleku ja talve saabumisega seotud teemasid.

Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit loodab, et kohtumiseks planeeritud kaks tundi on piisav aeg kõigi oluliste küsimuste arutamiseks. „Koosolekul räägime mitmetel aktuaalsetel teemadel, millega iga korteriühistu peaks kursis olema,“ ütles Saarniit. „Tuletame meelde korteriühistute vastutuse talvega seotud küsimustes, vaatame üle tegutsemise elutähtsate teenuste katkemise korral ja vaagime koostöös Politsei- ja Piirivalveameti esindajaga, mida tähendab naabrirahu ning kuidas tagada kortermajas ohutu ja turvaline keskkond.“

Korteriühistute infotund toimub 15. novembril algusega kl 17:30 Pirita Linnaosa Valitsuses (Kloostri tee 6). Ettekannetega esinevad Tallinna Munitsipaalpolitsei, Politsei- ja Piirivalveameti ning Pirita linnaosa hooldustöid tegeva firma Keskkonnahooldus Eesti OÜ esindajad.

Korteriühistute infotundide näol on tegemist kord kvartalis toimuvate regulaarsete kohtumistega, kus käsitletakse ühistutega seotud aktuaalseid teemasid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.