"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Algasid Stroomi rannahoone lammutustööd, ala soovitakse korrastada hiljemalt 1. detsembriks (1)
18. november 2022
Foto Albert Truuväärt

Reedel, 18. novembril algasid pikalt tühjana seisnud ja amortiseerunud Stroomi rannahoone lammutustööd. Tööd loodetakse lõpetada ja ala korrastada hiljemalt 1. detsembriks. 

Lammutustööd tellis Tallinna Linnavaraamet, töid teostab Aspen Grupp OÜ. Põhja-Tallinna vanema Manuela Pihlapi sõnul oli Stroomi rannahoone kasutamiseks kõlbmatu ja kõrvalviibijatele ohtlik, seega otsustati hoone lammutada. „Meie sooviks on rajada ühte Tallinna menukamasse randa linlaste ootustele ja nende vajadustele vastav rannahoone, seetõttu on meil praegu käimas ka ideekorje,“ sõnas Pihlap. 

Lammutustööd tellis Tallinna Linnavaraamet, töid teostab Aspen Grupp OÜ.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

1998. aastal avatud Pelguranna rannahoone.
19. nov. 2022 03:19
Palun, Raag, leia üles ehitajad ja tööde vastuvõtjad - need tuleb nüüd küll kohtusse ja uurimisele saata - kui 1998.a. valminud hoone on juba kasutuskõlbmatu ja selle külge pole võimalik siduda uut osa.... See on ohtlik lugu - siis peaks kogu EV ülevaatama alates 1990 keskpaigast ehitatud hooned - võimalik, et nad on kõik kasutuskõlbmatud? Selle hoone hinnaks kujunes 1997.a. Õhtulehe kirjutisest liites - 5 miljonit EEK-i . Mis saab selle hoone taga-ehk siis parklapoolses , parkmetsa kogumist ?