"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Legendaarne punkbänd Vennaskond esines Hiiu Pubis (0)
18. november 2022

Reedel, 18. novembril esineb Hiiu Pubis legendaarne punkbänd Vennaskond üle pika aja koos akordioniga. Esimest korda üle mitme aasta on bändiga liitunud ka akordionimängija.

Vana ja samas uut Vennaskonna saundi aitab luua vastne bändiliige Miina Adermann. Vennaskonna esimesest kontserdist möödus hiljuti 38 aastat, kuid suuri erinevusi võrreldes esimesega märgata ei ole. Vennaskond on igavesti noor.
Samas ei saa bändi puhul mööda teatud nostalgiast. Osalt on see taotluslik, tulenedes laulutekstidena kasutatud Arvi Siia luuletustest või Mait Vaigu ja Tõnu Trubetsky laulusõnadest ja Vennaskonna helikeelest. Osalt on see aga miski, mis tekib iga pikalt tegutsenud bändiga.
Kuid Vennaskond pole maailma parim bänd mitte ainult nostalgikutele, vaid võlub põlvkonnast sõltumata tänapäevalgi. Selle tõestuseks on 17 albumit, 3 singlit, 3 kogumikplaati, lisaks bändi liikmete enda albumid, raamatud ja filmid, mis on kõik seotud Vennaskonna ja selle üha kasvava legendiga.
Maailma parimat bändi saab uuesti näha juba reedel, 18. novembril algusega kell 20 Hiiu Pubis. Lavale astutakse koosseisus Tõnu Trubetsky (vokaal), Allan Vainola kitarril, Anti Pathique basskitarril, Anneli Kadakas trummidel, Hedwig Allika viiulil ja Miina Adermann akordionil. Koha pealt on võimalik osta Vennaskonna plaate ja meeneid. Pilet on eelmüügist 20, koha peal 25 eurot. Eelmüügi pileteid vahendab fienta.com. Ürituse FB link: https://www.facebook.com/events/593408452333240 Eelmüügipileteid saab soetada siit: https://fienta.com/et/vennaskond-18-november-hiiu-pubis-kell-20-00

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.