"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Päästame päästjaid Genka ja Paul Oja astuvad üles vabatahtlike päästjate toetuseks (0)
20. november 2022
Rain Nirgi

Täna, pühapäeval, 20. novembril annavad Genka ja Paul Oja Harjumaal Kõuel asuvas Siidrifarmis heategevusliku kontserdi “Päästame päästjaid”, mille kogu tulu läheb Eesti ühele hinnatuimale vabatahtlike päästeüksusele.

“Alansi Vabatahtliku Päästeseltsi päästjad on eriti hinnatud maastikupõlengutega võitlejad. Aga ilma uue paakautota oleks iga põlenguga võitlus kordades raskem,” selgitas ürituse eestvedaja Aivar Kuusk kuidas pühapäevane heategu aitab suurendada päästevõimekust kogu Kesk-Eesti piirkonnas.

“Nüüd olemegi omadega sealmaal, et päästjad ise vajavad päästmist. Täna läheb iga viimne kui sent nende toetuseks,” lisas Kuusk ning lisas veel, et Siidrifarmis toimuval heategevuslikul perepäeval saab näha ka päästetehnika demonstratsiooni ja grillidel valmivad maitsvad suupisted.

Heategevusliku perepäevaga alustatakse Siidrifarmis pühapäeval, 20. novembril kell 14:00 päästetehnika demonstratsiooni ja tulekustutus- ja ohutustehnika õpitoaga. Kuumaks aetakse Eestis väljatöötatud DreamFire keraamilised grillid, millel valmistatakse erinevaid maitsvaid suupisteid.

Genka ja Paul Oja kontsert algab kell 16.00. Täispilet maksab 20 eurot ja õpilasele 10 eurot. Piletid on saadaval ka eelmüügist Piletitasku kaudu ning 100% kontserdi tulust läheb Alansi vabatahtlikele päästjatele.

Ürituse Facebooki leht asub siin.

Fotogalerii Alansi vabatahtlikest päästjatest leiad siit!

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.