"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Vaata, milline nägi välja lauluväljak 83 aastat tagasi ja milline vaade avaneb nüüd (0)
22. november 2022

Eesti Vabariigi iseseisvumise 20. aastapäeval toimunud XI üldlaulupidu oli senistest suurim, osalisi oli ligi 17 500 (koorid, pillimängijad, rahvatantsu- ja võimlemispeo esinejad).

Foto: Carl Sarap (1893-1942). XI Üldlaulupidu, vaade üle väljaku laululava poole. 23.-25.06.1938. Klaasnegatiiv, 10 x 15 cm. Fotomuuseum / Tallinna Linnamuuseum TLM Fn 9783:277 

Raekoja taga, vanas raevanglas pesitsevas Fotomuuseumis saab analoogfoto teema-aasta puhul kolmel korrusel näha märgilist näitust Eesti 1930. aastate tippfotograafi Carl Sarapi loomingu paremikust, milles on haruldasi originaalfotosid, postkaarte, fotosuurendusi ja trükiseid. Lisaks üllitas Tallinna Linnamuuseum hiljuti mahuka albumi Carl Sarapi elutööst – seda trükist saab soetada Fotomuuseumist, Raekoja 4/6.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Seotud artiklid