"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
24. novembril Mihkel Muti raamatu esitlus ja avalik salvestus Mati Undi muuseumis (1)
24. november 2022
Mihkel Mutt Foto Mats Õun

Neljapäeval, 24. novembril kell 17.30, toimub Tallinna Kirjanduskeskuse Mati Undi muuseumis Mihkel Muti raamatu “Õhtumaa Eesti” III esitlus, mis on ühtlasi Vikerraadio kirjandussaate “Loetud ja kirjutatud” avalik salvestus.

Mihkel Muti kolmandasse “Õhtumaa Eesti” köitesse on kogutud kirjaniku viimase viie aasta olulisemad esseed ja mõlgutused. Millised need on, arutab autoriga esitlusel kirjandusteadlane Maarja Vaino.

“Sain selle raamatu koostamise ajal aru, et inventuur on väga tähtis tegevus, lausa eksistentsiaal, mis kuulub inimeseks olemise juurde kõige üldisemalt. Ilma selleta ei ole mõtet oma poodi pidada, ka vaimset mitte,” sõnas Mihkel Mutt.

Kuna esitlus toimub Mati Undi muuseumis, tuleb juttu ka Mati Undi monograafiast, mida Mihkel Mutt on kirjutamas.

Kohapeal saab raamatut osta kirjastaja hinnaga!

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Oda
23. nov. 2022 00:02
Kui Vilde ja Luts kõrvale jätta siis teised on üksikute (ühe) teose autorid. Kui on. Mõtlen nii, et Teos-ohhoo! Kes selle autor oligi? Või siis nii, et Autor-aga millised teosed? See-ohhoo! Ongi teos, mitte nagu ülejäänud. Seega siis kirjutamata teoste autorid. Mitte nagu Mark Twain.