"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
video ja fotod Haaberstis sai tasuta õigusabi kogenud ekspertide käest (0)
24. november 2022
Albert Truuväärt

Neljapäeval, 24. novembril kell 9.00-18.00 toimus Haabersti Vaba Aja Keskuses (Ehitajate tee 109A/2, III korrus) õigusabipäev, mille raames oli elanikel võimalus tasuta konsulteerida kogenud õigusekspertidega.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov ütles, et õigusabipäeva eesmärk on muuta esmane õigusalane nõustamine elanikele kättesaadavamaks. „Õigusabipäeval antakse nõu kõikides valdkondades, milles eraisikud kõige tihedamini õigusabi vajavad,“ rääkis linnaosavanem ning kutsus elanikke kasutama võimalust saada oma õigusküsimuste osas professionaalset nõustamist.

Vaata galeriid (14)

Õigusnõustamise päeva raames oli võimalik tasuta õigusabi saada võlaõiguse, perekonnaõiguse, asjaõiguse, pärimisõiguse, tööõiguse, täitemenetlusõiguse, pankrotiõiguse ja korteriühistuõiguse õigusvaldkonda jäävate küsimuste osas. Samuti sai infopäeval teavet riigi toel osutatava soodustingimustel õigusabi ning edasiste nõustamisvõimaluste kohta.

Kohapeal oli tagatud nii eesti- kui venekeelne õigusalane nõustamine. Nõustamisteenuse sujuvaks korraldamiseks ja osutamiseks võis end eelnevalt registreerida telefonil 6880400, kuid eelregistreerimine ei ole kohustuslik ja kliente teenindatakse ka elavas järjekorras.

Tasuta õigusabiteenust pakub Tallinna linna lepingupartner HUGO.legal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.