"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
reedel Nõmmel saab Tallinna spordihommiku raames talisuplust proovida (0)
24. november 2022
Foto Endel Apsalon

Reedel, 25. novembril kell 8-9 toimub Nõmme spordikeskuses taliujumise spordihommik, milles osalemine on kõigile registreerunud huvilistele tasuta.

Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri kutsub kõiki spordihommikust osa saama, sest see on suurepärane võimalus professionaalse juhendaja käe all talisuplusega algust teha. „Hommikune külmas vees suplemine ergutab ja mõjutab kogu päeva positiivselt. Pikemas perspektiivis mõjub see hästi nii vaimsele tervisele kui immuunsüsteemile, vähendades ülemiste hingamisteede viirusnakkustesse nakatumist,“ ütles Kuri, kes plaanib ka ise homme hommikul karastava supluse teha.

„Ootan kõiki huvilisi reede hommikul kell 8.00 koos minuga Nõmme spordikeskusesse taliujumist proovima. Nagu ütleb ka 2022. aasta Iceswim festivali tunnuslause: „Põhjamaade meditatsiooniks kutsutud taliujumine annab osalejatele mõnusa vitamiinisüsti, mis peletab pimeda aja kaose!“,“ rääkis Nõmme taliujumise eestvedaja Riina Aitai.

Tallinna spordihommiku raames toimub 25. novembril kell 8.00 Nõmme spordikeskuses (Külmallika 15a), mis on ühtlasi ka Nõmme taliujumiskeskus, registreerunud osalejatele tasuta taliujumistreening. Eelregistreerimine toimub SIIN.

Spordihommikul osalejad saavad kingituseks tasuta pääsmed pealinna spordikeskustesse aasta lõpuni. Samuti ootavad spordihommikul kaasategijaid tervislikud smuutid. Haridusasutustel on võimalus osaleda väljakutses „Spordiminut“. Spordihommikul saavad kaasa lüüa koolid ja lasteaiad tehes tõhusaid spordiharjutusi vaid mõne minuti jooksul. Koolidele näitab video teel treeningharjutusi ette olümpiavõtja ja maailmameister Gerd Kanter. Tallinna lasteaedade lapsed saavad aga aktiivset hommikut veeta video vahendusel koos Lotte ja Roosiga. 

Täpsem programm ja info: tallinn.ee/spordihommik

2015. aastal esmakordselt toimunud spordihommik kutsub nüüd igal aastal novembrikuus linlasi aktiivselt liikuma. Spordihommiku eesmärgiks on inimestele meelde tuletada, et mõõdukas liikumine on aastaringselt oluline ning ka pimedal ja külmal ajal leiab selleks erinevaid võimalusi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.