"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Märjamaal juhtunud liiklusõnnetuses hukkus inimene (1)
26. november 2022
PPA

Märjamaal Jädivere külas hukkus laupäeva pärastlõunal kahe sõiduauto kokkupõrkes 58-aastane naine ning lisaks sai viga kolm inimest.

Kahe sõiduauto kokkupõrkest Tallinna-Pärnu maantee 89. kilomeetril sai häirekeskus teate kella 14.50 ajal. Kokku põrkasid Audi ja Nissani maastur, millest viimane paiskus kraavi ning rullus katusele. Kaks vigastatut toimetati haiglasse kiirabiautoga, kõige raskemalt viga saanud kannatanu aga viis avariipaigalt haiglasse PPA lennusalga kopter.

“Sündmuskohal kogutud esialgsete andmete põhjal on praeguseks teada, et sõiduauto Audi liikus Pärnu suunas ning Nissan Patrol Pärnust Tallinna suunal. Mis asjaoludel toimus aga kahe sõiduki kokkupõrge on veel selgitamisel,” ütles Lääne prefektuuri operatiivjuht Margus Kaldma. “Kokkupõrke järel paiskus Nissan Patrol kraavi, katusele. Selles viibis vaid juht, 43-aastane mees, kes sai viga ning kelle meedikud haiglasse viisid. Audis oli kokku kolm inimest, juht ning kaks kaasreisijat. Kokkupõrkes hukkus Audis kaasa sõitnud 58-aastane naine. Audi juht ning teine kaasreisija said niisamuti õnnetuses viga. Auto roolis olnud mehe viis kiirabi haiglasse ning raskelt viga saanud kaasreisija, 43-aastase naise viis Põhja-Eesti regionaalhaiglasse PPA lennusalga kopter.”

Politseinikud tuvastasid avariipaigas, et mõlemal sõidukil olid all nõuetele vastavad talverehvid. Tee avariipaigas oli lumine ja talviselt libe ning õnnetuse hetkel sadas lund. Õnnetus juhtus sirgel teelõigul, kus lubatud maksimaalne sõidukiirus 90 km/h.

Kõigil, kel on selle liiklusõnnetuse kohta pardakaamerasalvestus või mingit muud infot, palutakse helistada politsei numbrile 5345 0510. Muuhulgas palub politsei kõikidel liiklejatel talvistes oludes tähelepanelik olla, hoida piisavat pikivahet reageerimaks ettetulevatele ootamatustele ning vältida järske manöövreid.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

selles kohas
27. nov. 2022 04:51
on tankla ja kohe Vigala ristmik