"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Tallink lisab Tallinna-Helsingi liinile uusi väljumisi (5)
27. november 2022
Ilja Matusihis/Pilt on illustratiivne

Tallink Grupp lisab pühapäevast süstiklaevaga Star uusi väljumisi Tallinna-Helsingi liinil.

Seoses sellega tõuseb Tallinki igapäevaste väljumiste arv Eesti ja Soome pealinna vahel tööpäevadel 16 reisini.

Stari esimene väljumine uue graafiku järgi toimub pühapäeval kell 14.45 Tallinnast. Laev hakkab opereerima Tallinna Vanasadama ning Helsingi Läänesadama vahel. Stari väljumiste piletihinnad algavad 17 eurost, millele lisandub kütuselisatasu, jalgsi reisija kohta ning 21 eurost autopileti kohta. 

Kommentaarid (5)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

RAHASTAMINE CHARLY KERKIR
28. nov. 2022 12:34
RAHASTAMINE CHARLY KERKIR Tere kõigile Suur tänu Jumalale CHARLY KERKIR minu teele tagasi toomise eest. Kõigi oma rahaliste vajaduste jaoks või kui teil on rahalisi raskusi, võtke lihtsalt ühendust selle imelise CHARLY KERKIR ga ja olete täiesti rahul. See suurepärane mees on mind just aidanud väikese summaga 55 000 € ja see on minu jaoks enam kui piisav. Ta on südamega mees, tänu sellele imelisele mehele sain ma oma elatustaset ja võlga tõsta. Kui vajate väikelaenu, võtke nendega ühendust ja te ei pea pettuma. E-post: charlykerkir@gmail.com Aitäh Märkus Kui te pole EESTIST, siis hoidke eemale
Küsimus reisilaevade opereerijatele
28. nov. 2022 02:02
millise teki kaudu oleks õigem elektriliste jalgrataste ja tõukside pealeminek ning piletihind neile......
aga vastus
1. dets. 2022 04:07
????
prl Komm
1. dets. 2022 18:16
Kas te päriselt arvate, et laevafirma näeb ja vastab teile kusagil pealinn.ee kommentaariumis? Äkki pöörduks küsimusega laevafirma poole.
prl Kommile
3. dets. 2022 04:03
kas on veel meedias vähe, kes ei loe - st. ei oska mõelda ?! või Strateegiakeskuses on juhmardid , kes seda teemat ei näe ? Et, enne probleemid ja siis hakatakse komisjoni tegema ja perset nühkima toolidel - mis nüüd saab ?! See tuleb enne selgeks saada - minu teha oleks , ma laseks kõikjal pool kaadrit lahti ..... (siin peab ka mitte ainult Laevafirma Eestis, vaid ka Soomes jne. ilmselt koos Maanteedeametiga selle ohutuse korraldama ?!) Kui Tallinn otsustas neid "liikuvaid 3-rattalisi kirste" katusega tegemist ja kasutamist toetada, tuleb ka vaadata ette- (ka nende elektriline variant on sama võimas kui see seebikarbist s/a, millisele tahetakse hakata lube nõudma....) jne. , kui hansalinnast tahetakse minna Soome või Rootsi nt. ja ka ilma elektrilise variandita. St. need , kes on töölevõetud - peavad jagama ise ja nägema ilma avaldusteta probleeme. Muidu on nagu kunagi Maanteedemati meeste vastus oli Keila-Joal , Tallinna suunal aina sügavamaks vajuv auk täpselt rattale , see kestis vähemasti 7 aastat (mannatati , mis sealt kohe välja lendas) ja telefonikõnele vastati targalt - tehke avaldus! P..... , tean ja sõitsin mööda - tahtsin näha kui kaua see jant kestab , sest sealt sõitsid Tallinna või läbisid seda teed vähemalt 5...6 maanteedeameti ametnikku(+politsei ja KOV ametnikud). See koht tehti korda tänavu! Kui Sillamäel avastati, et asfaldil on triip keset teed ... , oli kogu TV kohal ja mämmutati. Klooga maanteel peale Väänat , Keila-Joale , on see triip nagu kuldi.... kahe kihi vahel ja valatakse igal aastal pigi täis ...:) - nii juba vä'hemasti 20 aastat. Kirjutage avaldusi. Võtke nt. välja Päästeametist või Maanteedeametist - palju on metsloomi allajäänud - 5 aastaga peaks olema metsad meil ulukitest tühjad, sest kõik ametid tähtsustavad kõnede arvu - ja sama looma kantakse läbi ...X... korda ja kellaajal ning km .... ka kõigub .... , kõik analüüsivad .... Vaat selline on Eestimaa tarkus!