"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
FOTOD Põhja-Tallinnas tähistati teist adventi Pelgulinna väljakul ja Stroomi rannapargis (0)
04. detsember 2022
Ilja Matusihis

Põhja-Tallinnas tähistati teist adventi pühapäeval kell 14 Pelgulinna Seltsiga Pelgulinna väljakul ja kell 16 Põhja-Tallinna jõulumaal Stroomi rannapargis.

Vaata galeriid (36)

“Pühapäeval, 4. detsembril tähistame teist adventi koos Pelgulinna Seltsiga Pelgulinna väljakul. Kavas on meisterdamise töötuba, etendus, valgusšõu, karusselliga sõit ja muidugi on kohal ka Jõuluvana,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.“Pelgulinnast liigume Stroomi rannaparki Jõulumaale, kus toimuvad tasuta lasteetendused ja erinevad mängud, jõuluvana vastuvõtt, põnevad töötoad ning hobuvankri ja karusselliga sõit”, lisas Pihlap.

Vaata galeriid (49)

Põhja-Tallinna Jõulumaa toimub igal advendil Stroomi rannapargis. Kolmandal advendil, 11. detsembril kell 10-16 toimub Stroomi rannapargis suur Jõululaat.

Kava:

04. detsember: kl 14-17.30 Pelgulinna Jõuluootus Pelgulinna väljakul (Kolde pst/Ristiku tn nurgal) ja kl 16-20 Jõulumaa Stroomi rannapargis

11. detsember: kl 10-16 suur Jõululaat ja kl 15-19 Jõulumaa Stroomi rannapargis

18. detsember: kl 15-19 Jõulumaa Stroomi rannapargis

Põhja-Tallinna Jõulumaa info Facebookis: https://fb.me/e/2974Jyf6f

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.