"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Päkapikuküla, jõululaat, kontserdid ja töötoad – Pirita Vaba Aja Keskus elab saabuvate pühade rütmis (0)
06. detsember 2022

Pirita Vaba Aja Keskuse maja (Merivälja tee 3) on jõulutulede rüüs ja majja saabujaid tervitab kõigepealt uhke savist päkapikuküla. Osasaamist ja kaasalöömist pakutakse seal sel nädalal kõigile, kes leiavad mahti läbi astuda.  

Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniit ei ole kitsi kiidusõnadega vaba aja keskuse rahva aadressil: “Siin tehakse toredaid asju ja mis eriti tähtis – pühendumuse ja lustiga. Nii et kui keegi tunneb, et jõulumeeleolu veel justkui viibib ega taha kohale jõuda, siis mina soovitan küll selle maja uksest sisse astuda ja võtta vastu, mis siin pakutakse – uskuge, te ei kahetse!” 

“Eks nii need jõulud alguse saavadki, ikka pikkadest ettevalmistustest ja pühadeootusest,” ütles Pirita Vaba Aja Keskuse juhataja Krista Dreger. “Selle vaimustava päkapikuküla idee autor on meie saviringi juhendaja Kattri Taklaja, kes kaasas tegemistesse pea 50 savikunstnikku vanuses 7–80. Ja üheskoos meisterdasidki meie laste-, täiskasvanute ja eakate saviringide õpilased selle imposantse küla koos kõigi majade, kirikute ja lossidega. Uskuge mind, seda lihtsalt peab oma silmaga nägema! 

Juba homme, 7. detsembril k 16-19 on aga meie maja fuajees avatud minilaat ehk Pop-Up jõululavka, kus saab kingitusteks soetada kodumaist kraami, alustades Eesti disainriietest kuni kootud käpikuteni välja.

Reedel, 9. detsembril k 19 ootame kõiki kontsert-salongiõhtule Siiri Sisaskit kuulama. Kel jõulueelsel ajal soov korra endasse vaadata ja ilusale mõelda, siis need hetked tasub kinni püüda. Laupäeval, 10. detsembril algusega k 11 toimub aga töötuba, kus meisterdame jõulupärga, mis sobib kaunistuseks uksele või lauale.

Võtke aega ja astuge läbi – Pirita VAK soovib kaunist jõuluootust kõigile!”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.