"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Aasta alguses alustab mupos tööd Valdo Põder, kes on töötanud politseis üle 25 aasta (4)
08. detsember 2022

Järgmise aasta 2. jaanuarist alustab Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti patrulliosakonna juhina tööd Valdo Põder, kes hetkel täidab Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo juhi tööülesandeid.

„Mul on hea meel uuest aastast alustada tööd Tallinna korrakaitseüksuses. Mupo roll elanikkonna teenindamisel on aasta-aastalt kasvanud ning ma usun, et töö kohalikus omavalitsuses pakub mulle põnevaid väljakutseid,“ ütles Põder. „Olen töötanud politseis üle 25 aasta, lisaks olnud eraettevõtja. Usun, et ma saan oma kogemuste ja teadmistega panustada mupo arengusse ning töötamine kohaliku omavalitsuse, ja eelkõige tallinlaste ning tema külaliste heaks, on suurepäraseks arenguvõimaluseks ka mulle endale“.


Lisaks Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo juhtimisele kuulus Valdo Põder aastast 2004 Põhja prefektuuri kriisireguleerimise meeskonda, viimased aastad olles selle meeskonna juht. „Olen hea ja avatud suhtleja. Hindan inimesi kes ei näe probleeme vaid väljakutseid ja kes on avatud uutele teadmistele ja enda arengule,“ kirjutab Põder oma CV-s.

Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo juht on Valdo Põder alates aastast 2013, enne seda töötas ta Kesklinna politseijaoskonna juhina, Põhja prefektuuri staabijuhi ja juhtimiskeskuse juhina. Valdo Põder on lõpetanud Paikuse Politseikooli ja Sisekaitseakadeemia. Lisaks on ta on läbinud mitmeid koolitusi kriisireguleerimise, merepääste juhtimissüsteemide ja rahvusvahelise diplomaatilise protokolli alal.

Munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toomere sõnul  kandideeris patrulliosakonna juhi ametikohale mitmeid tugevaid kandidaate, kuid komisjoni üksmeelne valik langes Valdo Põderi kasuks.

„Mul on tõeline heameel, et Valdo Põder otsustas meiega liituda, ta on aastaid töötanud politseis korrakaitse valdkonnas ja kindlasti on tal meile pakkuda palju uusi teadmisi ja praktilisi kogemusi. Tänu Valdo liitumisele mupoga, võidab meie organisatsioon palju ja seeläbi ka iga linlane!“

Kommentaarid (4)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Miks nii hea tulemuslik kuju lahkub praegu politseist?
8. dets. 2022 23:41
MuPo st on saanud politseikoondis, mis pole ka paha aga pigem on nad seal kõrgemapalgaliste kohtadel koos +pensioniga. Politseiseadus aga ei luba teatud aja töötada samaväärsel(sisuga, seotud) ametikohal lahkumisel PPA. Ka MuPo on eraldi äriühing nagu turvaettevõtted jmt.
defineerija
10. dets. 2022 12:03
Mupo on munitsipaalametnik, kel on vähem õigusi kui turvafirma töötajal.
.... selles ongi vahe
13. dets. 2022 22:38
aga politseipension ja mupo palk saavad olla korraga , lisades avaliku teenistuse staaži - sa oleksid võinud vastata- kuidas see on seadusega kooskõlas , et politseiametnik saab minna teise samasse struktuuri(sisuliselt eraettevõtlus selleks loodud ja teise nimega)
Milline mees
8. dets. 2022 14:12
Ei, kõva mees! https://objektiiv.ee/madis-millingu-matuste-kuuniline-rakendamine-propagandavankri-ette-kuidas-politsei-ja-peavoolumeedia-saptki-laimasid/