"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
14. detsembril Lindakivi kultuurikeskuses toovad kuulajateni jõulumaagia Nele-Liis Vaiksoo ja Kalle Sepp (0)
12. detsember 2022
Kalle Sepp Foto Ilja Matusihis

Kolmapäeval, 14. detsembril kell 18.00 korraldab Lasnamäe Linnaosa Valitsus koostöös Lindakivi Kultuurikeskuse ja Lasnamäe Sotsiaalkeskusega jõulukontserdi. Muusikalise etteaste teevad Nele-Liis Vaiksoo ja Kalle Sepp, pianist on Rain Rämmal.

„Kallid Lasnamäe elanikud, mul on hea meel teada anda, et juba peagi toimub suurejooneline jõulukontsert Kultuurikeskus Lindakivis. Selle aasta esinejad on hinnatud muusikud, ning just tänu neile loodame panna Lasnamäe elanike hinged särama. Kuna Kultuurikeskus Lindakivi saalis on kohtade arv piiratud, siis palume üritusele pääsemiseks elanikel aegsasti tasuta pilet enda jaoks mugavamas kohas välja võtta,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. Ta lisas, et pileti olemasolu kontrollitakse üritusel, seega tuleb see kindlasti kaasa võtta.

NB! Piiratud kohtade arvu tõttu pääseb kontserdile üksnes tasuta piletiga, mida saab lunastada alates 5. detsembrist Lasnamäe Linnaosa Valitsuse infolauast (Pallasti 54), Lasnamäe Sotsiaalkeskusest (Punane 36) ja Kultuurikeskus Lindakivist (Koorti 22). Pilet tuleb üritusele kaasa võtta. Kontserdi kestus on orienteeruvalt üks tund.

Jõulukontserdil kõlav lummav muusika pakub Lasnamäe elanikele ideaalse võimaluse luua pühade-eelse meeleolu.

NB! Kontserdile palume tulla tervena, haigussümptomite korral palume jääda koju. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.