"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Korteriühistute seminarid jätkuvad veebis, täna tutvustatakse lukuabi teenuseid (0)
14. detsember 2022

Tallinna Linnavaraamet jätkab korteriühistutele mõeldud seminaridega, mida on korraldatud alates 2019. aasta sügisest. Täna, 14. detsembril kell 15 saavad huvilised linnavaraameti Facebooki lehel jälgida veebinari „30 minutit lukuabi teenustest korteriühistutele“.

Tänases energiakriisi olukorras tuleb just korteriühistute liikmetel ja juhtidel tegeleda uute, senitundmatute probleemidega. Sellepärast jätkatakse korteriühistutele mõeldud seminaridega ka Facebookis, kus jagatakse tasuta ajakohast informatsiooni ning teavet iga kord ühel kindlal teemal.

Täna kell 15 otse-eetris toimuva järjekorras juba 16. veebiseminari teema on „30 minutit lukuabi teenustest korteriühistutele“. Vestlust juhib abilinnapea Tanel Kiik ja küsimustele vastab Lukumeistrid OÜ juhatuse liige.

„Peame oluliseks jagada korteriühistutele vajalikku informatsiooni igapäevaelus ettetulevate probleemide kohta, et inimesed ootamatutes olukordades õigesti käituda ja teistelegi nõu anda oskaksid,“ rääkis abilinnapea Tanel Kiik ning lisas, et seminaride peamine eesmärk ongi tuua korteriühistute liikmeteni teavet, mis aitaks erinevate väljakutsetega võimalikult hästi toime tulla.

„Korteriühistutele mõeldud seminaride korraldamisel oleme jätkanud traditsiooni, et pikemad üritused toimuvad võimalusel kohapeal ja lühemad, ühe konkreetse teemaga seotud seminarid veebis. Läbiviidud seminaride tagasiside on olnud positiivne ning huvipakkuvaid teemasid on võimalik ka korduvalt järele vaadata. Ettepanekuid ning küsimusi saab saata e-kirja teel ja püüame neile kirjalikult vastata nii ruttu kui võimalik,“ selgitas Kiik.

Seminari leiab aadressilt: https://www.facebook.com/Tallinna.Linnavaraamet

Ürituse link asub aadressil: https://www.facebook.com/events/636977414877343/?active_tab=discussion

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.